Обрати сторінку

«Нова Софіївка» — це інноваційний фентезі-парк, де кожен знайде те, що йому до вподоби. Це місце затишку та спокою. На території усього парку розташоване різноманіття різних культур у поєднанні з гармонією природи.

Сучасний фентезі-парк «Нова Софіївка» має справжні японські сади, які переповнюють своєю духовною енергією. Це дуже затишне місце, де ви можете насолодитися тишею та спокоєм природи, унікальною культурою країни висхідного сонця.

Японія має своєрідний погляд на “сади”. Він не обов’язково передбачає рослинність — сад каменів. За своєю суттю такі сади несуть за собою художній сенс (часто нагадують картини живопису).

Великий символізм японського саду у парку «Нова Софіївка» може бути для кожного індивідуальним. Для когось це символ досконалості природної гармонії, а інші можуть побачити в цьому уособленням всесвіту.

Ви можете відвідати реконструйовану українську садибу. На її території знаходиться декілька історичних українських хат, які відтворюють унікальну атмосферу минулих років. Окрім цього, на території парку є персонажі слов’янської міфології, наприклад Хухи — добрі духи, що за своїм зовнішнім виглядом схожі на маленьких пухнастих звіряток.

У фентезі-парку «Нова Софіївка» ви можете зустріти справжнього китайського дракона! Звичайно це лише кам’яна статуя, але й вона вражає своєю величчю та розмірами. У парку «Нова Софіївка» нас вітає земляний дракон Ділун, який згідно міфології стародавнього Китаю є покровителем річок та морів.

Відкриття відбулося 14 липня на вулиці Садова, 53 (навпроти центрального входу в «Софіївку») Доїхати до парку легше всього на 23 автобусі з Автовокзалу (ціна 5.00 грн.).
Завітайте до парку «Нова Софіївка». Це місце, яке переповнене природною гармонією у переплиті з різноманіттям автентичних культур.

Ініціатором проєкту є Народний депутат України Антон Яценко